Pro chovatele

Pro každého majitele fenky je vždy velká událost narození štěňat, na kterou je potřeba se dobře nachystat. Proto jsme připraveni pro vaší fenku vyrobit porodní bednu nebo ohrádku pro štěňata do interiéru i na dvorek.

Pro chovatele drůbeže vyrobíme vyhřívanou bednu s voliérkou pro kuřátka či kachňátka, pro slepice zateplený kurník s voliérou.

Pro chovatele morčat a domácích králíčků vyrobíme klícku pro jejich letní venčení na trávníku.

 

 

 

     Kurník pro slepice - 17 800 Kč

Náš kurník pro chov slepic je postaven tak, aby umožňoval snadný přístup pro čištění interiéru a má pohodlný přístup pro výběr vajec ze snůškových boxů. Pro drůbež slouží prostorná voliéra, ze které se přímo vstupuje po rampě, malými dvířky do kurníku. Kurník má 2 - 3 boxy pro snášku vajec, dvě pohodlná bidla pro nocování drůbeže. Pod bidly je umístěn tzv. trusný stůl, který se dá z kurníku vysunout ven a dá se tak snadno udržovat čistota a pořádek vnitřního prostoru. Výhodou našeho kurníku je, že jeho stěny jsou zatepleny a drůbež v něm bezpečně přečká i v zimním období. Konstrukce kurníku i voliéry je z dřevěných profilů. Stěny kurníku jsou opatřeny pláštěm z palubek a vnitřní stěny jsou pokryty OSB deskami. Stěny jsou vyplněny minerální vatou a opatřeny parozábranou. Pro výměnu vzduchu v kurníku slouží odvětrávací komínek a otvíratelná okna. Vstup do kurníku je umožněn dvířky. Do voliéry se vstupuje dveřmi. Pro výstup drůbeže z voliéry do volného prostoru slouží malá uzavíratelná dvířka. Voliéra je opatřena pevným pozinkovaným pletivem, které bezpečně zabrání útokům predátorů na Vaší drůbež. Velikost kurníku a voliéry přizpůsobíme počtu chované drůbeže a Vaším požadavkům.


      Rozměr vyobrazeného kurníku včetně voliéry 3 x 1,4 m, pro 12 slepic

Celkový pohledPohled z boku
 
Větrací okénkoBidla pro nocování
 

 


 

     Bedna pro kuřata s voliérkou - 1 980 Kč

Pro kuřata nebo kachňata vám vyrobíme voliérku s bednou, ve které najdou úkryt. Bedna je vyrobena z dřevěných desek, k vyhřívání je použita žárovka. Voliérka může být vyrobena též ze dřeva nebo z Al profilů, z horní strany je opatřena obslužnými dvířky pro snadnější přístup do vnitřního prostoru. Samozřejmostí je, že velikost a materiál si můžete určit sami.

Pohled zhoraVyhřívání žárovkou
 

 Kontaktní údaje

Štěpán Emmer
Bítovčice 68    PSČ: 588 22
IČO: 62795091 stepan.emmer@centrum.cz Tel.:  724 894 755

  Galerie našich výrobků