Pro chovatele

Pro každého majitele fenky je vždy velká událost narození štěňat, na kterou je potřeba se dobře nachystat. Proto jsme připraveni pro vaší fenku vyrobit porodní bednu nebo ohrádku pro štěňata do interiéru i na dvorek.

Pro chovatele drůbeže vyrobíme vyhřívanou bednu s voliérkou pro kuřátka či kachňátka, pro slepice zateplený kurník s voliérou.

Pro chovatele morčat a domácích králíčků vyrobíme klícku pro jejich letní venčení na trávníku.

 

 

 

     Kurník pro slepice - od 19 800 Kč

Náš kurník pro chov slepic je postaven tak, aby umožňoval snadný přístup pro čištění interiéru a má pohodlný přístup pro výběr vajec ze snůškových boxů. Pro drůbež slouží prostorná voliéra, ze které se přímo vstupuje po rampě, malými dvířky do kurníku. Kurník má 2 - 3 boxy pro snášku vajec, dvě pohodlná bidla pro nocování drůbeže. Pod bidly je umístěn tzv. trusný stůl, který se dá z kurníku vysunout ven a dá se tak snadno udržovat čistota a pořádek vnitřního prostoru. Výhodou našeho kurníku je, že jeho stěny jsou zatepleny a drůbež v něm bezpečně přečká i v zimním období. Konstrukce kurníku i voliéry je z dřevěných profilů. Stěny kurníku jsou opatřeny pláštěm z palubek a vnitřní stěny jsou pokryty OSB deskami. Stěny jsou vyplněny minerální vatou a opatřeny parozábranou. Pro výměnu vzduchu v kurníku slouží odvětrávací komínek a otvíratelná okna. Vstup do kurníku je umožněn dvířky. Do voliéry se vstupuje dveřmi. Pro výstup drůbeže z voliéry do volného prostoru slouží malá uzavíratelná dvířka. Voliéra je opatřena pevným pozinkovaným pletivem, které bezpečně zabrání útokům predátorů na Vaší drůbež. Velikost kurníku a voliéry přizpůsobíme počtu chované drůbeže a Vaším požadavkům.


      Rozměr vyobrazeného kurníku včetně voliéry 3 x 1.4 m, pro 12 slepic

Celkový pohledPohled z boku
 
Větrací okénkoBidla pro nocování
 

 


    Kurník s voliérou pro 4 - 6 slepic - cena od 14 900 Kč

Rám kurníku je vyroben ze smrkových hranolů. Vnější plášť je pokryt smrkovou palubkou a ošetřen dvojitým nátěrem lazurou. Vnitřní prostor - OSB deska nebo palubka. 1x větrací okénko, 1x pevné okénko, 2x snášková kukaň přístupná z venku otevíracími dvířky, výsuvný trusný stůl, výklopná zdvihací bidla. Velká dvířka umožňující přístup dovnitř kurníku, dvířka pro drůbež, ústící po žebříčku do voliéry. Součástí voliéry je venkovní bidlo, přístupové dveře a dvířka pro výstup drůbeže do venkovního prostoru. Celý kurník je důkladně zateplený. Střešní krytina: pískovaná lepenka nebo asfaltový šindel s oplechováním.

    Rozměry včetně voliéry - délka 3m x šířka 1.2m x výška 1.5m

Pohled zepředuPohled zezadu
 

 

 

    Domek pro kachny nebo běžce - cena od 5 400 Kč

Konstrukce ze smrkových hranolů, opláštění z kvalitních palubek. Šikmá střecha je pokryta pískovanou lepenkou. Za příplatek lze použít asfaltový šindel vč. oplechování. V přední stěně jsou umístěna vstupní dvířka pro drůbež a velká dvířka pro snadné čištění vnitřního prostoru. Ve dveřích je okénko pro přístup světla do domečku. Podlaha je zvýšená cca 20 cm nad zemí, aby drůbež byla v suchu. Pro vstup do domečku slouží šikmé prkno opatřené stoupacími laťkami. Vyobrazený domeček má kapacitu cca 6ks drůbeže a rozměry: š - 90cm, h- 90cm, v -120/100cm.
Lze vyrobit domeček i v jiných požadovaných rozměrech dle počtu chovaných kusů drůbeže. Dále je možné domeček i zateplit.

  
 

 

 

     Bedna pro kuřata s voliérkou - 1 980 Kč

Pro kuřata nebo kachňata vám vyrobíme voliérku s bednou, ve které najdou úkryt. Bedna je vyrobena z dřevěných desek, k vyhřívání je použita žárovka. Voliérka může být vyrobena též ze dřeva nebo z Al profilů, z horní strany je opatřena obslužnými dvířky pro snadnější přístup do vnitřního prostoru. Samozřejmostí je, že velikost a materiál si můžete určit sami.

Pohled zhoraVyhřívání žárovkou
 

 

 

   Krmítko pro ptáčky - cena od 350 Kč

Krmítko pro přikrmování ptactva je vyráběno ve dvou velikostech ze smrkového dřeva. Lze jej buď zavěsit za ocelové oko umístěné na stříšce, nebo se připevní na sloupek, který se zarazí do terénu. Krmítko je ošetřeno dvojitou vrstvou lazury nebo laku. Na stříšku je použita pískovaná lepenka, případně asfaltový šindel.

 


 Kontaktní údaje

Štěpán Emmer
Bítovčice 68    PSČ: 588 22
IČO: 62795091 stepan.emmer@centrum.cz Tel.:  724 894 755

  Galerie našich výrobků